آساپرداز

آساپرداز یک وب سایت خدماتی و فروشگاهی مبتنی بر فروش محصولات دیجیتال شامل طراحی سایت, سئو سایت, پوسته وردپرس, افزونه وردپرس و همچنین آموزش های مربوط به وب و برنامه نویسی می باشد.

شروع فعالیت

آساپرداز توسط گروهی از جوانان در آبان 1398 تاسیس شده است. امید است با یاری خداوند و همچنین شما عزیزان پیشرفت روز افزون این مجموعه جهت ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر شاهد باشیم.

نحوه عملکرد

وب سایت آساپرداز در زمینه های گوناگونی  مانند ارائه افزونه و پوسته های وردپرس, کتاب و مقاله, آموزش های طراحی و برنامه نویسی و... فعالیت دارد که بیشتر این موارد بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. محصولاتی که در فروشگاه به فروش می رسند شامل موارد تجاری حرفه ای می باشند که تلاش زیادی برای تهیه و عملکرد صحیح آن ها شده است. خدمات طراحی سایت اختصاصی, سئو وب سایت و تولید محتوا اختصاصی دیگر خدماتی است که به نسبت پروژه شما قیمت متفاوتی خواهد داشت.

همکاری

تمامی متخصصان و کاربران که در هریک از زمینه های فعالیت سایت آماده همکاری با آساپرداز می باشند می توانند با ما در اتباط باشند. به زودی بخشی با عنوان فروشنده در وب سایت ایجاد خواهد شد که شما می توانید محصولات دیجیتال خود را از پنل کاربری خود به فروش برسانید.

چرا آساپرداز


اصالت محصولات

آساپرداز هموراه در تلاش است محصولاتی اورجینال و با کیفیت در اختیار شما قرار دهد.

پشتیبانی

آساپرداز تا زمان نصب و راه اندازی صحیح محصولات و همچنین تا زمان گارانتی محصول آماده پاسخگویی و رفع مشکل شماست

گارانتی بازگشت

درصورت وجود مشکل و همچنین عدم عملکرد صحیح محصولات خریداری شده آساپرداز ضمانت بازگشت وجه به شما را می دهد.